Stavebný úrad v Handlovej v obmedzenom režime

Mesto Handlová prosí obyvateľov mesta o trpezlivosť a porozumenie pri vybavovaní záležitosti v agende Stavebného úradu v Handlovej. Ten pracuje v obmedzenom režime. Informovala o tom vedúca kancelárie primátorky mesta Jana Paulínyová. 

Stavebný úrad v Handlovej funguje v obmedzenom režime. Dôvodom je náhla a nečakaná strata vedúcej Spoločného obecného úradu v Handlovej – stavebného úradu a dlhodobá práceneschopnosť referenta stavebného úradu. „Mesto Handlová ďakuje všetkým, ktorí potrebujú vybaviť svoje záležitosti vedené v agende Stavebného úradu v Handlovej, za trpezlivosť a porozumenie,“ uviedla Paulínyová.

Zároveň mesto žiada aby nové žiadosti a podania, ktoré znesú odklad, doručovali fyzické a právnické osoby po 1. júni 2022 alebo v prípade potreby kontaktovali úrad elektronicky na email: andrea.horvathova@handlova.sk.

Stránkové hodiny Stavebného úradu v Handlovej budú od 2. 5. 2022 do odvolania každú stredu od 8.00 h do 16.00 h. V stredy bude Stavebný úrad v Handlovej vybavovať agendu osobne, v ostatných dňoch bude riešená rozpracovaná agenda a budú realizované miestne šetrenia v teréne.

„Od 2. mája 2022 bude poverená vedením Stavebného úradu v Handlovej Andrea Horváthová, ktorá pôsobila na Stavebnom úrade v Handlovej na pozícií
referent od roku 2003. Mesto Handlová má záujem v krátkom čase stavebný úrad personálne doplniť,“ dodala Paulínyová.

zdroj a ilustračné foto mesto Handlová

Pozri tiež

V bojnickej nemocnici pomáhajú pri kožných ochoreniach aj fototerapiou

Kožné oddelenie NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach pomáha pri liečbe kožných ochorení aj s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *