Veľké veci vznikajú z malých

Na začiatku všetkého je jedna malá myšlienka, cieľ či túžba. Pomaly rastie, naberá smer a stáva sa veľkou. Prečo to píšem? Pretože práve o tom je Handlovčan. A ja som veľmi rada, že sa stávam jeho súčasťou. Handlová je malé mesto, má však svoju veľkú históriu. Narodila som sa tu, vyrástla a vychovávam tu svoje deti. Kto je srdcom Handlovčan chce, aby mesto napredovalo a prosperovalo. Handlová si zaslúži objektívne informácie a mojim cieľom je zvýšiť kvalitu informovanosti obyvateľov mesta.

Čaká nás nová etapa, v ktorej vám budeme prinášať to, čo by ste mali vedieť a čo Vás zaujíma. Ako redaktorka chcem, aby Handlovčan prinášal informácie z každej oblasti života v Handlovej. Či už je to šport, kultúra alebo vážne témy o situácii v meste. Mojou malou myšlienkou a túžbou je začať vytvárať moderné, kvalitné a najmä objektívne správy, ktoré pre Vás budú užitočné.

Chcem sa pýtať za Vás, riešiť to, čo Vás trápi či zaujíma a na čo neviete nájsť odpoveď. Handlovčan má byť o Vás a pre Vás. Aj o témach o ktorých sa nehovorí, ale hovoriť by sa malo. Nezabúdajte preto, že ma môžete kontaktovať s tým, čo chcete aby bolo vypočuté. A ja chcem, aby Váš hlas nezanikol. Handlovčana tvoríte aj vy. Tak poďme spoločne tvoriť krajšie, lepšie a informovanejšie mesto. Veľké veci vznikajú z malých.

 

 

Autor:

Vyštudovala som Fakultu masmediálnej komunikácie na univerzite SV. Cyrila a Metoda v Trnave. Od apríla 2019 pôsobím ako moderátorka v regionálnom rádiu BETA a spolupracujem s MBK Handlová.

Pozri tiež

Nová etapa v športovom a kultúrnom živote mesta Handlová

Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou projektu obnovy plavárne a kúpaliska mesta Handlová, za ktorou …

2 komentáre

  1. Jana

    chcem sa opytat co vsetko je v handlovskej nrmocnici a preco sa neda prilakat viac dr prave donemocnice ked vyzera na vonok zrekonstruovane….nie je to zbytocne? ci je zrekonstruovany iba zovnajsok?

  2. qnnq lenčešová

    to námestie si pamätám z čias,keď sme sa ako dievčatá prechádzali jedným smerom v nedeľu poobede a obzerali chlapcov pred 45 rokmi v tej budove som mala sobáš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *