Nová etapa v športovom a kultúrnom živote mesta Handlová

Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou projektu obnovy plavárne a kúpaliska mesta Handlová, za ktorou stojí spoločnosť B.T.I. z Banskej Bystrice. Našim cieľom je zvýšiť kvalitu života obyvateľov mesta Handlová a zároveň rozšíriť ponuku pracovných príležitostí.

Počas týchto dní prebehlo prvé výberové konanie na jednotlivé pracovné funkcie, kde sa prihlásili desiatky obyvateľov mesta Handlová a okolitých miest.

Začína sa tak ďalšia nová etapa v športovom a kultúrnom živote mesta. Na návštevníkov čaká zariadenie zodpovedajúce moderným nadštandardom mestských plavární. Pre amatérskych a profesionálnych plavcov je plavecký 25 m bazén ideálnou voľbou, kde budú organizované plavecké preteky. Ďalej budú ponúkané služby, ako parné sauny, masáže, detský bazén a veľký relaxačný bazén.

Naša plaváreň neslúži len pre zábavu a rekreačné využitie, ale berie ohľad aj na životné prostredie. Bude využívaná najnovšia a najmodernejšia technológia filtrovania odpadovej vody v rámci energií, kde bude postavená ostrovná prevádzkareň energetického zariadenia.

Našou ambíciou je prilákať ľudí nielen z Handlovej, ale aj z okolitých miest a obcí.

 

Autor: Daniela Kapustová

Volám sa Daniela Kapustová, mám 27 rokov a pochádzam z Banskej Bystrice. Som študentka práva a od júna 2019 som dostala možnosť nastúpiť na pozíciu riaditeľky plavárne mesta Handlová.

Pozri tiež

Veľké veci vznikajú z malých

Na začiatku všetkého je jedna malá myšlienka, cieľ či túžba. Pomaly rastie, naberá smer a stáva …

Jeden komentár

  1. feri

    držím palce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *