Ľuboša, ktorý brutálne napadol staršieho muža zadržali v Španielsku

Život na úteku sa pre obvineného Ľuboša skončil. Polícia ho zadržala v Španielsku. Informovali o tom policajti na sociálnej sieti. 

Ľuboš sa mal vlámať do kancelárie na Košovskej ulici v Prievidzi. Pri vlámaní ho prekvapil v tej dobe 60-ročný zamestnanec. Ľuboš ho mal opakovane udierať násadou zo zbíjacieho kladiva a ďalšími predmetmi, ktoré mal poruke, benzínom mu polial nohy aj ruky, kanceláriu podpálil a ušiel. Našťastie ho ďalší zamestnanci našli a vytiahli z horiacej kancelárie von. Beštiálny útok na staršieho muža šokoval celú verejnosť.

Ľuboš S. bol obvinený z vraždy v štádiu pokusu, spravodlivosti však čeliť nechcel a zvolil si život na úteku. Na Ľuboša bol 21. januára vydaný európsky zatýkací rozkaz.

„Cieľoví pátrači z policajného prezídia, prezývaní verejnosťou ako lovci lebiek, vyvinuli operatívnu-pátraciu činnosť, vďaka ktorej získali cenné poznatky, kde sa hľadaný Ľuboš nachádza,“ informovali policajti s tým, že španielskym kolegom poslali informácie a tí Ľuboša zatkli na základe policajnej kontroly krátko po polnoci 19. februára v obci Calafell, 65 km od Barcelony. „V najbližších dňoch bude zabezpečené jeho vydanie na územie SR v spolupráci s Ministerstvom spravodlivosti SR,“ dodali policajti.
zdroj: Polícia Slovenskej republiky, foto: Televízia Markíza, PZ

Pozri tiež

Očkovanie prístupnejšie obyvateľom hornonitrianskeho regiónu

Už tento víkend má svoje brány otvoriť Veľkokapacitné krajské očkovacie centrum v Prievidzi, aby priblížilo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *